Znáte projekt Helping Dolls?

Nanosun | Solar inverters | Solar panels

Znáte projekt Helping Dolls?

Jedná se o neziskovou organizaci, která každoročně pořádá charitativní aukci Barbie panenek. Smyslem je propojit umění a pomoc druhým. Každý rok se spojí přední módní návrháři a designéři a vytvoří šaty panenkám na míru. Zajímavostí je, že u mnohých z nich si stejné šaty můžete pořídit i sami pro sebe! Do akce se zapojují i přední čeští skláři, šperkaři a obuvníci. S projektem spolupracovali už například tito designéři: Beata Rajská, Salon Poner, Alice Abraham, Jakub Polanka, jewelry Luuthien, Klára Nademlýnská a řada dalších.

Originální panenky jsou poté vydraženy a výtěžek je předán organizaci FOD, pečující o děti v nouzi. Zakladatel projektu, František Anděl, se spojil se společností Mattel a zrealizovali tento jedinečný počin, který pomáhá dětem bez rodiny a rodičů.

Naše společnost je založena na křesťanských základech a tak jsme byli velmi rádi, že jsme opět měli možnost se zapojit do netradičního charitativního projektu. Letošní akce byla opět velmi úspěšná a v rámci dražebního galavečera byla získána úžasná částka 1 576 000 Kč! Je nám velkou ctí, že jsme i my mohli s pomocí Pána Boha přispět k pomoci lidem, kteří to opravdu potřebují. Děkujeme i všem našim klientům a partnerům, že při nás stojí a i díky nim si pomoc můžeme dovolit.

Děkujeme!!!

Více o Helping Dolls se můžete dozvědět na jejich stránkách: https://helpingdolls.com