Udržitelný cestovní ruch - Smartflower společnosti Nanosun pohání lodě na Vltavě

Embedded Video

Dne 22. května 2024 byla řeka Vltava v Praze svědkem odhalení nové, unikátní atrakce – solární elektrárny Smartflower, kterou vám přináší nanosun, oficiální distributor špičkových solárních komponentů. Tento technický zázrak ve tvaru květiny není jen uměleckým doplňkem krajiny, ale také zcela funkční elektrárnou. Ta dodává čistou energii lodím na oblíbené turistické trase.

Smartflower, který okamžitě upoutal pozornost davů i televizních kamer, symbolizuje významný krok směrem k udržitelným energetickým řešením. Při cestě na pražské nábřeží byli diváci uchváceni jeho jedinečným designem a schopnostmi. Tato inovativní solární elektrárna nejen podporuje ekologické povědomí, ale také zvyšuje zážitek pro turisty a majitele lodí a slibuje mnoho šťastných kilometrů poháněných čistou, obnovitelnou energií.

Jsme moc rádi, že je Smartflower členem nanosun rodiny a těšíme se, že přispěje k zelenější budoucnosti nás všech. Přejeme všem turistům, i novému majiteli, mnoho příjemných a udržitelných cest po Vltavě.

Pro více informací o nanosun a Smartflower navštivte naše webové stránky a sledujte nás i na sociálních sítích.