Semináře Intersolar přinesly novinky v oboru

Nanosun | Solar inverters | Solar panels

Hned tři lídři v oboru výroby solárních systémů přišli na náš stánek na veletrhu Intersolar představit lidem to nejlepší, co na nadcházející sezonu připravili.

Trina

Zástupkyně Trina Solar popsala například výhody nových solárních panelů Vertex. Řada modulů Vertex S+, je první typ modulu s ultravysokým výkonem speciálně navržený pro rezidenční aplikace, poskytuje majitelům domů bezkonkurenční hodnotu, estetiku a spolehlivost a zároveň nabízí flexibilitu uspořádání, několik možností montáže a širokou kompatibilitu komponent pro montážní firmy.

LONGi

Se svými novinkami k nám zavítal i zástupce LONGi. Moduly této společnosti se vyznačují vynikajícím výkonem a špičkovou účinností konverze a lze je použít ve všech segmentech trhu. V praxi osvědčené bifaciální moduly přinášejí výkonnostní výhody a dlouhodobou spolehlivost.

Huawei

Novou řadu ucelenou řadu měničů, baterií, optimizérů, nabíječek a systému backup u nás prezentovat. Zástupci společnosti Huawei.

Jsme velmi rádi, že všechny tyto inovativní a osvědčené výrobky najdete v naší nabídce. Spojte se s některým z našich prodejců, nebo navštivte náš e-shop,a přesvědčete se sami.