Charitativní solární projekt v Ghaně úspěšně dokončen

Nanosun | Solar inverters | Solar panels

S potěšením oznamujeme dokončení dalšího úspěšného projektu! Náš obchodní manažer, pan Martin Navrátil, spolupracoval s Potentia Engineering Ltd. na působivém charitativním projektu pro Awutu Winton Senior High School v Ghaně. Tato iniciativa byla společným úsilím mezi Nanosun, Nanosun Foundation a Potentia Engineering.

V rámci tohoto projektu jsme darovali fotovoltaické moduly a nainstalovali 30 kWp solární energie na několik střech školy. Tato významná instalace nyní poskytuje škole spolehlivý a čistý zdroj energie, který umožňuje tamním žákům klidnější a pohodlnou výuku. Navíc je tento projekt nastaven tak, aby Ghanské vzdělávací službě ušetřil tisíce dolarů na nákladech na elektřinu ročně.

Martin Navrátil vyjádřil svou vděčnost slovy: "Moje osobní poděkování a uznání patří mému milovanému bratrovi a našemu generálnímu řediteli Karlu Pařenicovi, který má velké a štědré srdce a naší charitativní víle Aleně Brandwagt. 🙏 Hallelujah 🙏".

Jsme hrdí na to, že můžeme lidem přinést „solární energii“ a přispět k udržitelné budoucnosti střední školy Awutu Winton Senior High School.

Kredit obrázku: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7198422670001012737/